Čas na serveru 16:40:25

Hanuš Schwaiger
Se džbánkem

Id: 372001

Se džbánkem

  •  / Se džbánkem / Hanuš Schwaiger

olej/dřevo, rozměr 32 x 19 cm, značeno monogramem a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, ověřeno v autorově rodině, konzultováno a pravost potrvzena PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 962x

Vyvolávací cena:
4 800

16 000