Čas na serveru 09:31:57

Hanuš Schwaiger
Studie kapitána

Id: 42809

Studie kapitána

  •  / Studie kapitána / Hanuš Schwaiger

tužka/papír, rozměr ve výřezu 37 x 18,5 cm, signováno vpravo uprostřed, datováno, list malby je složen z několika dílů, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav; jedná se o studii kapitána k obrazu "Stenfolská jeskyně"

zobrazeno: 2536x

Vyvolávací cena:

7 500