Čas na serveru 14:46:27

Hanuš Schwaiger
Tulák

Id: 140405

Tulák

  •  / Tulák / Hanuš Schwaiger
  •  / Tulák / Hanuš Schwaiger
  •  / Tulák / Hanuš Schwaiger

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 29 x 18 cm, signováno monogramem vlevo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1356x

Vyvolávací cena:

13 000