Čas na serveru 10:48:52

Hanuš Schwaiger
Únava

Id: 679

Únava

  •  / Únava / Hanuš Schwaiger
  •  / Únava / Hanuš Schwaiger
  •  / Únava / Hanuš Schwaiger

tužka/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 15 x 11,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 906, paspartováno, zaskleno

zobrazeno: 4421x

Vyvolávací cena:
2 200

3 300

27.11.2013, 20:05:00

26.11.2013 10:18 3 300 Kč