Čas na serveru 05:41:35

Hedvika Zaorálková
Hlava

Id: 1674

Hlava

  •  / Hlava / Hedvika  Zaorálková

kombinovaná technika/karton, rozměr 47 x 29 cm, signováno vlevo dole, datováno 1982, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, z pozůstalosti Josefa Kemra, původní stav

zobrazeno: 2276x

Vyvolávací cena:

6 000