Čas na serveru 01:43:01

Hedvika Zaorálková
Květiny

Id: 1715

Květiny

  •  / Květiny / Hedvika  Zaorálková

kombinovaná technika/plátno/karton, rozměr 32 x 24 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, rámová, oděrky na rámu, původní stav, z pozůstalosti Josefa Kemra

zobrazeno: 1780x

Vyvolávací cena:

2 100