Čas na serveru 04:03:01

Heinrich Jäckel
Ze severní Francie

Id: 252801

Ze severní Francie

  •  / Ze severní Francie / Heinrich Jäckel

olej/plátno, rozměr 41,5 x 63 cm, značeno vpravo dole, v minulosti restaurováno, lehce poškozený rám, štítky na zadní straně

zobrazeno: 1722x

Vyvolávací cena:

25 000