Čas na serveru 02:34:51

Henrich Šusták
Měděná abstrakce

Id: 452406

Měděná abstrakce

  •  / Měděná abstrakce / Henrich Šusták

akryl/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno na zadní straně, nerámováno

zobrazeno: 1562x

Vyvolávací cena:

8 300