Čas na serveru 03:37:46

Henrich Šusták
Zelená abstrakce

Id: 452407

Zelená abstrakce

  •  / Zelená abstrakce / Henrich Šusták

akryl/plátno, rozměr 80 x 60 cm, značeno na zadní straně, nerámováno

zobrazeno: 821x

Vyvolávací cena:

15 500