Čas na serveru 21:04:09

Heinrich Wettig
Na pastvě

Id: 132302

Na pastvě

  •  / Na pastvě / Heinrich Wettig

olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, signováno vlevo dole, datováno, oděrky na rámu, obraz v minulosti restaurován

zobrazeno: 1608x

Vyvolávací cena:

7 500