Čas na serveru 12:39:45

Heinrich Zschille
Dámy u čaje

Id: 178502

Dámy u čaje

  •  / Dámy u čaje / Heinrich Zschille

olej/plátno, rozměr 105 x 100 cm, signováno monogramem vpravo dole, lehce poškozený rám, volné v rámu, původní stav, přiložen originální účet z roku 1982

zobrazeno: 2999x

Vyvolávací cena:

15 000