Čas na serveru 01:25:31

Helena Emingerová
Zátiší

Id: 171902

Zátiší

  •  / Zátiší / Helena Emingerová

olej/plátno/karton, rozměr 30 x 46 cm, signováno monogramem vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1368x

Vyvolávací cena: