Čas na serveru 23:58:41

Helena Salichová
Z pastvy

Id: 52804

Z pastvy

  •  / Z pastvy / Helena Salichová

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 28 x 40 cm, signováno vlevo dole, levý spodní roh lehce nalomený, zaskleno, paspartováno, rámováno

zobrazeno: 1218x

Vyvolávací cena:

3 600