Čas na serveru 00:51:15

Hella Guth
Abstraktní koláž

Id: 302502

Abstraktní koláž

  •  / Abstraktní koláž / Hella Guth

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 29 x 38 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 911x

Vyvolávací cena:
3 200

10 500