Čas na serveru 15:17:43

Hella Guth
Barevná abstrakce

Id: 302501

Barevná abstrakce

  •  / Barevná abstrakce / Hella Guth

tempera/papír, rozměr ve výřezu 29,5 x 24 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 799x

Vyvolávací cena:
2 800

22 500

Příhozy: 50