Čas na serveru 23:52:21

Hella Guth
Décibelle

Id: 270112

Décibelle

  •  / Décibelle / Hella Guth
  •  / Décibelle / Hella Guth

olej/plátno, neznačeno, rozměr 55,5 x 46 cm, popsáno na zadní straně, oděrky na rámu,po

zobrazeno: 6441x

Vyvolávací cena:

76 000

Příhozy: 69