Čas na serveru 03:43:29

Hella Guth
Malý zámek

Id: 265009

Malý zámek

  •  / Malý zámek / Hella Guth
  •  / Malý zámek / Hella Guth
  •  / Malý zámek / Hella Guth

malba/plátno, rozměr 66 x 35 cm, značeno, popsáno a datováno na zadní straně, nerámováno, po

zobrazeno: 1396x

Vyvolávací cena:

69 000

Příhozy: 67