Čas na serveru 02:35:52

Hella Guth
Pierot

Id: 454402

Pierot

  •  / Pierot / Hella Guth
  •  / Pierot / Hella Guth
  •  / Pierot / Hella Guth

olej/plátno, viditelný rozměr 40 x 30 cm, značeno vlevo dole, rámováno

zobrazeno: 614x

Vyvolávací cena:

19 000