Čas na serveru 13:48:42

Henri Bourly
Přístav Douarnenez v Bretani

Id: 104904

Přístav Douarnenez v Bretani

  •  / Přístav Douarnenez v Bretani / Henri Bourly

olej/plátno, rozměr 46 x 55 cm, signováno vpravo dole, datováno 1933, oděrky na rámu, obraz v původním stavu

zobrazeno: 2255x

Vyvolávací cena:

26 000