Čas na serveru 20:21:05

Henri Callot
Pařížská periferie

Id: 343401

Pařížská periferie

  •  / Pařížská periferie / Henri Callot

olej/plátno, rozměr 65 x 54 cm, značeno a datováno vpravo dole, lehce poškozený rám, obraz v minulosti poškozen a restaurován

zobrazeno: 536x

Vyvolávací cena:

11 500

2022,02-1,21,19,38,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 500 Kč

Přihazovat do limitu