Čas na serveru 04:19:53

Henri Callot
Pařížská periferie

Id: 343401

Pařížská periferie

  •  / Pařížská periferie / Henri Callot

olej/plátno, rozměr 65 x 54 cm, značeno a datováno vpravo dole, lehce poškozený rám, obraz v minulosti poškozen a restaurován

zobrazeno: 3626x

Vyvolávací cena:

15 000