Čas na serveru 21:21:46

Henriette Ronner-Knip
Kočka

Id: 131514

Kočka

  •  / Kočka / Henriette Ronner-Knip

olej/plátno/karton, rozměr 23 x 29,5 cm, signováno uprostřed dole, oděrky na rámu, lehce otřená malba ve spodní části obrazu v okolí signatury

zobrazeno: 2195x

Vyvolávací cena:

4 700