Čas na serveru 01:01:06

Henri Marak
Děvčata

Id: 99445

Děvčata

  •  / Děvčata / Henri Marak
  •  / Děvčata / Henri Marak
  •  / Děvčata / Henri Marak

olej/plátno, rozměr 33 x 23 cm, signováno vpravo dole, Paris 1911, nerámováno

zobrazeno: 1849x

Vyvolávací cena:

12 500

Příhozy: 57