Čas na serveru 10:08:52

Henryk Krych
Panorama Varšavy

Id: 121902

Panorama Varšavy

  •  / Panorama Varšavy / Henryk Krych

olej/plátno, rozměr 33 x 46 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 4309x

Vyvolávací cena:

3 200