Čas na serveru 03:40:50

Herbert König
Pohled na město

Id: 52004

Pohled na město

  •  / Pohled na město / Herbert König

kolorovaná kresba/papír, rozměr ve výřezu 27,5 x 21 cm, signováno a popsáno vpravo dole, vlevo dole datováno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1572x

Vyvolávací cena:

1 700