Čas na serveru 14:15:24

Herbert König
Pohled na město

Id: 52004

Pohled na město

  •  / Pohled na město / Herbert König

kolorovaná kresba/papír, rozměr ve výřezu 27,5 x 21 cm, signováno a popsáno vpravo dole, vlevo dole datováno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1358x

Vyvolávací cena:

1 700