Čas na serveru 08:49:27

Herbert Masaryk
O žních

Id: 404

O žních

  •  / O žních / Herbert Masaryk
  •  / O žních / Herbert Masaryk
  •  / O žních / Herbert Masaryk

olej/plátno/karton, rozměr plátna 25,3 x 30,6 cm, signováno vpravo dole, nerámováno, původní stav, obraz pochází ze sbírky zaměřené výhradně na uvedeného autora

zobrazeno: 3504x

Vyvolávací cena: