Čas na serveru 03:43:24

Herbert Masaryk
Ústí řeky do moře

Id: 405

Ústí řeky do moře

  •  / Ústí řeky do moře / Herbert Masaryk

olej/plátno/karton, rozměr plátna 26 x 29,7 cm, nerámováno, nesignováno - připsáno H. Masarykovi, popis na rubu obrazu, obraz drobně odřen v ploše, obraz pochází ze sbírky zaměřené výhradně na Herberta Masaryka

zobrazeno: 1712x

Vyvolávací cena:

9.7.2013, 21:25:00

9.7.2013 21:20 3 000 Kč