Čas na serveru 13:08:55

Herbert Masaryk
Vjezd do dvora

Id: 406

Vjezd do dvora

  •  / Vjezd do dvora / Herbert Masaryk

olej/plátno/karton, rozměr plátna 33,5 x 26 cm, datováno 1906, zaskleno, nesignováno - připsáno H. Masarykovi, původní stav, na rámu drobné oděrky, obraz pochází ze sbírky zaměřené výhradně na Herberta Masaryka

zobrazeno: 2679x

Vyvolávací cena:

9.7.2013, 21:30:00

9.7.2013 21:25 3 000 Kč