Čas na serveru 16:14:43

Herbert Zangs
Abstrakce

Id: 280006

Abstrakce

  •  / Abstrakce / Herbert Zangs
  •  / Abstrakce / Herbert Zangs
  •  / Abstrakce / Herbert Zangs
  •  / Abstrakce / Herbert Zangs

kombinovaná strukturální malba/deska, rozměr 70 x 85 cm, značeno a datováno vpravo dole, lehce poškozený levý spodní roh, nerámováno

zobrazeno: 2598x

Vyvolávací cena:

15 000