Čas na serveru 08:14:00

F. Hanuš Hérink
Na poli

Id: 41511

Na poli

  •  / Na poli / F. Hanuš  Hérink
  •  / Na poli / F. Hanuš  Hérink
  •  / Na poli / F. Hanuš  Hérink
  •  / Na poli / F. Hanuš  Hérink

olej/karton, rozměr 34 x 50 cm, značeno vlevo dole, datováno 1921, malba poškozena, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2955x

Vyvolávací cena:
300

1 050