Čas na serveru 20:23:59

Hermann Armin Kern
Mládenec s píšťalkou

Id: 1718

Mládenec s píšťalkou

  •  / Mládenec s píšťalkou / Hermann Armin Kern

olej/plátno, rozměr plátna 52,8 x 42,3 cm, signováno vpravo dole, datováno 1883, rentoilováno, přiložen znalecký posudek Mgr. Zsófie Kiss-Szemán

zobrazeno: 3421x

Vyvolávací cena:
9 500

60 000