Čas na serveru 23:46:51

Hermine Wagner
Přístav

Id: 152505

Přístav

  •  / Přístav / Hermine Wagner
  •  / Přístav / Hermine Wagner
  •  / Přístav / Hermine Wagner

olej/plátno, rozměr 55 x 68 cm, signováno pseudonymem vpravo dole, poškozený rám

zobrazeno: 1243x

Vyvolávací cena: