Čas na serveru 12:01:30

Hermine Wagner
Přístav

Id: 152505

Přístav

  •  / Přístav / Hermine Wagner
  •  / Přístav / Hermine Wagner
  •  / Přístav / Hermine Wagner

olej/plátno, rozměr 55 x 68 cm, signováno pseudonymem vpravo dole, poškozený rám

zobrazeno: 2277x

Vyvolávací cena: