Čas na serveru 03:35:12

Hilar Václavek
Dvorek s chlívkem

Id: 92404

Dvorek s chlívkem

  •  / Dvorek s chlívkem / Hilar Václavek

olej/plátno, rozměr 40 x 35 cm, signováno vlevo dole, datováno 1906, zaskleno, poškozený rám, původní stav

zobrazeno: 996x

Vyvolávací cena:

2 800