Čas na serveru 04:08:04

Hilar Václavek
Stodoly v srpnu

Id: 2323

Stodoly v srpnu

  •  / Stodoly v srpnu / Hilar Václavek

olej/plátno, rozměr 32 x 34,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 1906, zaskleno, drobné oděrky na malbě, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1666x

Vyvolávací cena:
1 100

4 700