Čas na serveru 00:04:33

Hilar Václavek
Stodoly v srpnu

Id: 2323

Stodoly v srpnu

  •  / Stodoly v srpnu / Hilar Václavek

olej/plátno, rozměr 32 x 34,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 1906, zaskleno, drobné oděrky na malbě, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2392x

Vyvolávací cena:
1 100

4 700