Čas na serveru 19:26:39

Horace Antoine Fonville
U jezera

Id: 152508

U jezera

  •  / U jezera / Horace Antoine Fonville

olej/plátno, rozměr 68 x 110 cm, signováno vlevo dole, datováno, oděrky na rámu, drobné oděrky v malbě, 19. století

zobrazeno: 3053x

Vyvolávací cena:

50 100

Příhozy: 73