Čas na serveru 16:17:11

Hubert Bauer
Podzimní cesta

Id: 536

Podzimní cesta

  •  / Podzimní cesta / Hubert Bauer

olej/plátno, rozměr plátna 35 x 45 cm, signováno vpravo dole, datováno 40, obraz i rám ve výborném stavu

zobrazeno: 4035x

Vyvolávací cena:
1 800