Čas na serveru 20:21:42

Hugo Baar
Štramberk

Id: 95713

Štramberk

  •  / Štramberk / Hugo Baar
  •  / Štramberk / Hugo Baar
  •  / Štramberk / Hugo Baar

pastel/plátno/karton, rozměr ve výřezu 37,5 x 48,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám, původní stav

zobrazeno: 2296x

Vyvolávací cena:

14 000