Čas na serveru 17:12:53

Hugo Boettinger
Bacchanale

Id: 219216

Bacchanale

  •  / Bacchanale / Hugo Boettinger

olej/dřevěná deska, rozměr 60,5 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, drobné oděrky na rámu

zobrazeno: 7693x

Vyvolávací cena:

41 000