Čas na serveru 21:17:30

Hugo Boettinger
Dívky na břehu

Id: 242604

Dívky na břehu

  •  / Dívky na břehu / Hugo Boettinger

kombinovaná technika/kresba/akvarel/papír, rozměr listu 27 x 37,5 cm, značeno monogramem vpravo dole, paspartováno, zaskleno, dekorativně adjustováno

zobrazeno: 2072x

Vyvolávací cena:

13 000