Čas na serveru 01:42:26

Hugo Boettinger
Konvolut dvou kusů

Id: 233703

Konvolut dvou kusů

  •  / Konvolut dvou kusů / Hugo Boettinger

kresba/papír, 1) rozměr ve výřezu 38 x 21,5 cm, značeno monogramem vpravo dole; 2) rozměr ve výřezu 20 x 25,5 cm, neznačeno, datováno vpravo nahoře, po okraji poškozeno, stav viz foto, vše paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 2738x

Vyvolávací cena: