Čas na serveru 09:20:56

Hugo Boettinger
Na cestě

Id: 114904

Na cestě

  •  / Na cestě / Hugo Boettinger

pastel/papír, rozměr 25 x 24 cm, signováno monogramem vpravo dole, zaskleno, rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 2959x

Vyvolávací cena:

2 600