Čas na serveru 08:33:12

Hugo Boettinger
Normandie

Id: 35501

Normandie

  •  / Normandie / Hugo Boettinger

olej/plátno, rozměr 25 x 31 cm, signováno vpravo dole, datováno 1903, popsáno, obraz lehce znečištěn, zaskleno, oděrky na rámu, zcela původní stav

zobrazeno: 2537x

Vyvolávací cena:
4 800

33 010