Čas na serveru 14:12:21

Hugo Boettinger
Podobizna Jana Preislera

Id: 66307

Podobizna Jana Preislera

  •  / Podobizna Jana Preislera / Hugo Boettinger

olej/plátno/karton, rozměr 27 x 28 cm, nesignováno, obraz i rám ve velmi dobrém stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 2741x

Vyvolávací cena:

4 200