Čas na serveru 00:26:46

Hugo Boettinger
Podobizna paní Evy Lindourkové-Mayerové

Id: 417

  •  / Podobizna paní Evy Lindourkové-Mayerové / Hugo Boettinger

olej/plátno, rozměr plátna 101 x 53 cm, signováno vlevo dole, portrétovaná byla neteří autora a zemřela v roce 1964, drobně poškozený rám, zlacený pravým zlatem

zobrazeno: 2147x

Vyvolávací cena:
20 000

31 000