Hugo Boettinger
Portrét Jana Preislera
Id: 196302
olej/plátno/lepenka, rozměr viditelný 27 x 25,5 cm, nesignováno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 2517x
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
3 800 Kč