Čas na serveru 22:24:55

Hugo Boettinger
Portrét Jana Preislera

Id: 196302

Portrét Jana Preislera

  •  / Portrét Jana Preislera / Hugo Boettinger

olej/plátno/lepenka, rozměr viditelný 27 x 25,5 cm, nesignováno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1734x

Vyvolávací cena:
2 800

3 800