Čas na serveru 03:07:24

Hugo Boettinger
Toaleta

Id: 112709

Toaleta

  •  / Toaleta / Hugo Boettinger
  •  / Toaleta / Hugo Boettinger
  •  / Toaleta / Hugo Boettinger
  •  / Toaleta / Hugo Boettinger

olej/plátno/karton, rozměr 52,5 x 28 cm, signováno monogramem vpravo dole, datováno 1917, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2783x

Vyvolávací cena:

16 000