Čas na serveru 12:39:54

Hugo Charlemont
Pohled do zámeckého parku

Id: 138601

Pohled do zámeckého parku

  •  / Pohled do zámeckého parku / Hugo Charlemont

olej/plátno, rozměr 82 x 58 cm, signováno vpravo dole, datováno 1900, lehce poškozený rám

zobrazeno: 2056x

Vyvolávací cena:

20 000