Čas na serveru 11:47:50

Hugo Mühlig
Na záhumenku

Id: 125

Na záhumenku

  •  / Na záhumenku / Hugo Mühlig

akvarel/papír, rozměr 21 x 27,5 cm, signováno PD, zaskleno, papír lehce zvlněn, na vyschlém rámu drobné oděrky

zobrazeno: 1645x

Vyvolávací cena:

4 600