Čas na serveru 09:18:24

Hugo Schüllinger
Lovci

Id: 90607

Lovci

  •  / Lovci / Hugo Schüllinger
  •  / Lovci / Hugo Schüllinger
  •  / Lovci / Hugo Schüllinger

olej/plátno, rozměr 63 x 88 cm, signováno vpravo dole, datováno 879, značně poškozený rám, značně volné v rámu, v minulosti obraz pravděpodobně restaurován

zobrazeno: 1186x

Vyvolávací cena:

14 000