Čas na serveru 15:03:25

Hugo Steiner-Prag
Ulice

Id: 1842

Ulice

  •  / Ulice / Hugo Steiner-Prag
  •  / Ulice / Hugo Steiner-Prag
  •  / Ulice / Hugo Steiner-Prag
  •  / Ulice / Hugo Steiner-Prag

litografie/papír, rozměr ve výřezu 18,5 x 13 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, původní stav

zobrazeno: 3809x

Vyvolávací cena:

10.3.2015, 20:54:00

10.3.2015 20:47 1 500 Kč