Čas na serveru 13:59:41

Hugo Ullik
Horská říčka

Id: 1928

Horská říčka

  •  / Horská říčka / Hugo Ullik
  •  / Horská říčka / Hugo Ullik
  •  / Horská říčka / Hugo Ullik
  •  / Horská říčka / Hugo Ullik

olej/plátno, rozměr plátna 60,5 x 48 cm, signováno vpravo dole, datováno 1861, původní rámování, drobné oděrky na rámu, původní stav, posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové přiložen

zobrazeno: 3414x

Vyvolávací cena:
85 000

130 000